NEDEN PURA ?

GARANTI-SURESI1. GARANTİ SÜRESİ Müşterilerimizi iş bittikten sonra yalnız bırakmıyoruz. Tamamladığımız projeler için 10 yıla kadar işçilik garantisi veriyoruz.

malzeme seçimi m (6)2. MALZEME SEÇİMİ VE SATIN ALMA REHBERLİĞİ Zevkinize en uygun ürünleri seçerken siz müşterilerimize rehberlik ediyoruz. Bunu işimizin bir parçası olarak görüyoruz.

üeffaf fiyat politikasç 5.sayfa3. ŞEFFAF FİYAT POLİTİKASI            İşe başlarken proje bütçesini sizinle paylaşıyoruz. Müşterilerimize bütçelerini önceliklerine göre düzenleme fırsatı sunuyoruz.

TOKLAûMA4. PROJENİZ GÜVENİLİR ELLERDE            Ekip deneyimimiz ve iş yapma kültürümüz ile beklentilerinizi en yüksek seviyede karşılıyoruz.

yenilikçi yapım teknikleri (1)5. YENİLİKÇİ İNŞAAT TEKNİKLERİ VE AKILLI DETAYLAR        Uzun ömürlü çözümler sunmak için sürekli araştırıyor, yapılan işleri analiz ediyor ve daha iyisini yapabilmek için yeni yöntemler geliştiriyoruz.

entegre áîzÅm6. MİMARLIK VE MÜHENDİSLİĞİ BİR ARADA SUNAN ENTEGRE ÇÖZÜMLER      Mimari estetik ve bununla uyumlu mühendislik çözümlerini birarada sunuyor, tüm fonksiyonları ile eksiksiz işleyen yapılar inşa ediyoruz.

1. GARANTİ SÜRESİ GARANTI-SURESI

Müşterilerimizi iş bittikten sonra yalnız bırakmıyoruz. Tamamladığımız projeler için 10 yıla kadar işçilik garantisi veriyoruz.

2. MALZEME SEÇİMİ REHBERLİĞİ

malzeme seçimi m (6)

Zevkinize en uygun ürünleri seçerken siz müşterilerimize rehberlik ediyoruz. Bunu işimizin bir parçası olarak görüyoruz.

üeffaf fiyat politikasç 5.sayfa3. ŞEFFAF FİYAT POLİTİKASI

İşe başlarken proje bütçesini sizinle paylaşıyoruz. Müşterilerimize bütçelerini önceliklerine göre düzenleme fırsatı sunuyoruz.

TOKLAûMA4. PROJENİZ GÜVENİLİR ELLERDE

Ekip deneyimimiz ve iş yapma kültürümüz ile beklentilerinizi en yüksek seviyede karşılıyoruz.

yenilikçi yapım teknikleri (1)5. YENİLİKÇİ İNŞAAT TEKNİKLERİ VE AKILLI DETAYLAR

Uzun ömürlü çözümler sunmak için sürekli araştırıyor, yapılan işleri analiz ediyor ve daha iyisini yapabilmek için yeni yöntemler geliştiriyoruz.

entegre áîzÅm6. MİMARLIK VE MÜHENDİSLİĞİ BİR ARADA SUNAN ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Mimari estetik ve bununla uyumlu mühendislik çözümlerini birarada sunuyor, tüm fonksiyonları ile eksiksiz işleyen yapılar inşa ediyoruz.